Tümiş Otomotiv, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacı ile kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, vs.) sizlerden talep etmektedir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Tümiş Otomotiv, alışveriş süresince topladığı bilgileri, müşterinin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır. Tümiş Otomotiv’ den yönlendirilmiş olan maillerin alt kısmında bulunan bültenimizi almak istemiyorsanız lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten gönderim listesinden kolayca çıkabilmektesiniz.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunluluğu olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanacaktır.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Tümiş Otomotiv‘de veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin mercedescikmayedekparca.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 Tümiş Otomotiv’e aşağıda yer alan bilgilerden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 Müşteri hizmetleri e-posta adresi: info@tumisotomotiv.com

 Kurumsal adres : Sanayi Mahallesi  302 Nolu Sokak No:9 Ortahisar / TRABZON

İrtibat Telefon : +90 (462) 325 33 33